Rozdajemy bilety na Rap Stacja Festiwal w Sławie

Już w najbliższy weekend Rap Stacja Festiwal w Sławie. Dla Czytelników mamy bilety na to wydarzenie. Każdy z nich na cały festiwal.

To będzie już piąta edycja tej imprezy dla wielbicieli hip-hopu. Wydarzenie potrwa trzy dni – rozpocznie się 8 lipca i potrwa do 10.

– Po roku, przymusowej, przerwy wracamy silniejsi z nowymi projektami, pewni, że robimy coś wyjątkowego! Kto był na poprzednich edycjach wie, że Rap Stacja to „konkretny” festiwal ze wspaniałymi ludźmi i super atmosferą. Konkretny – bo interesują nas tylko najważniejsi rapowi wykonawcy w pełnowymiarowych koncertach. Do tego Freestyle, graffiti, breakdance, wake, rolki, deski, rowery – piszą organizatorzy festiwalu. – Sława to nasze nowe miejsce na ziemi! Przenosimy się o 25 km na południe do malowniczego kurortu wypoczynkowego w woj. lubuskim, położonego nad Jeziorem Sławskim. Jaramy się jak dzieci bo, wreszcie, mamy idealne miejsce na stworzenie festiwalu, który zostanie największą i najlepszą hiphopową imprezą w Polsce – dodaje.

Na miejscu jest wszystko, co potrzeba. Olbrzymia plaża, na której wystąpią największe gwiazdy polskiego rapu. Gotowa infrastruktura idealnie pasująca na festiwal i szeroka baza noclegowa, która zadowoli każdego. 5 minut od sceny jest przestronne pole namiotowe, domki, hotel i apartamenty. Do tego jezioro z piękną plażą i całą gamą pływających wynalazków z wake parkiem na czele.

Gdy bladym rankiem pokoncertowe imprezy będą dobiegały końca, już ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach, publiczność zażywać będzie słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę…

Zagrają: Pro8lem, Quebonafide, Bedoes, Paluch, Żabson, Guzior, Kękę, Sarius, Szpaku, Reto, Słóń, Malik Montana, Jan Rapowanie, White, Kukon, Kartky, Dwa Sławy, Kabe, Oki, Chivas i Beteo, Molesta Ewenement, O.S.T.R., Kaliber 44, Peja, Łona i Webber, Donguralesco, WSRH, Małpa, Mielzky czy JWP, Dj Decks, Dj 600V Dj Soina, Dj Liquid + goście.

Dla naszych Czytelników mamy bilety na festiwal (na wszystkie dni). Otrzymają je trzy osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do redakcji portalu REGIONFAN.PL we wtorek (6 LIPCA) o godz. 12.30 pod numer 721 117 145.

Dodaj komentarz