Rozdajemy bilety na Polsat Boxing Promotions !

Sobotni wieczór 5 listopada w Lubinie to emocjonująca mieszanka widowiskowego pięściarstwa i hitowej muzyki. Fanów czeka dziewięć walk, zarówno w boksie olimpijskim, jak i zawodowym. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie pojedynek lokalnego bohatera, Pawła Czyżyka, o dwa pasy mistrzowskie w wadze półciężkiej. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 12. Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki na to wydarzenie.

 

Sobotni wieczór w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie rozpocznie się od 4 pojedynków w formule boksu olimpijskiego. Między linami swoje umiejętności zaprezentują mistrzowie oraz medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach do 54, 60, 67 oraz 75 kilogramów. Jednym z nich będzie pochodzący z Lubina Patryk Lachowicz. Inny lokalny pięściarz, Konrad Czajkowski, otworzy serię zmagań zawodowców. Jej zwieńczeniem będzie z kolei pojedynek o pasy mistrzowskie WBA Continental oraz IBO International w wadze półciężkiej z udziałem, a jakże, urodzonego i mieszkającego w Lubinie Pawła Czyżyka. Pięściarz o pseudonimie „Furia” to obecnie najlepszy przedstawiciel wagi półciężkiej w Polsce i czołowa postać tej kategorii wagowej w Europie i na świecie!

5 listopada w Lubinie swoje kolejne pojedynki zawodowe stoczą także Konrad Kozłowski oraz Ihosvany Garcia. Obydwaj niepokonani pięściarze są, podobnie jak Paweł Czyżyk, podopiecznymi grupy Polsat Boxing Promotions i pod jej szyldem budują swoją bokserską renomę. Dla pochodzącego z Koszalina Kozłowskiego oraz „Poznaniaka z Kuby” Garcii, sobotni wieczór to następny krok w kierunku długiej oraz owocnej kariery.

Gale boksu organizowane przez grupę Polsat Boxing Promotions to, oprócz emocjonujących walk, także widowiska muzyczne. Nie inaczej będzie w sobotę 5 listopada w Lubinie, gdzie chwilę oddechu pomiędzy ciekawymi zestawieniami sportowymi stanowić będą występy żywej legendy polskiego rapu. DonGURALesko, bo o nim mowa, na scenie obecny jest od ćwierć wieku i wydał w tym czasie ponad 20 złotych i platynowych płyt, przy niektórych z nich współpracując z innymi wielkimi artystami.

Bilety na galę Polsat Boxing Promotions 12 można kupować w serwisie Biletyna.pl.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na sobotnie wydarzenie. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji dzisiaj (3 listopada) o godz. 14.00 pod numer 721 117 145 

Dodaj komentarz