Opublikowany: nie, Lut 18th, 2018

Rio Team powalczy o piąte zwycięstwo

Po dwutygodniowej przerwie koszykarze Rio Team Złotoryja wracają na ligowe parkiety. Podopiecznych trenera Andrzeja radziwanowskiego dzisiejszego wieczoru czeka trudne wyjazdowe spotkanie z zespołem Polonii Prakto Świdnica. 

Choć obie ekipy zajmują podobne miejsca w tabeli trzeciej ligi dolnośląskiej, to jednak zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki będą gospodarze. To głównie z powodu fatalnej formy, jaką złotoryjanie prezentują w tym sezonie podczas spotkań przed nie swoją publicznością. Zawodnikom ze złotego grodu tylko raz w obecnych rozgrywkach udało się wywieźć komplet punktów z obcego terenu.

Oba zespoły mają bardzo podobny bilans zwycięstw i porażek, z tym że Rio Team ma na swoim koncie o jeden mecz rozegrany więcej. W pierwszym starciu tych drużyn, do którego doszło pod koniec października ubiegłego roku w Złotoryi, górą byli gospodarze, którzy o zwycięstwo musieli jednak walczyć do samego końca (89:82).

– Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mecze wyjazdowe nie są i zresztą nigdy nie były naszą silną stroną. Będziemy się jednak starali zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby to zmienić – zapowiada kapitan złotoryjskiej drużyny Nikodem Ćwiżyk.

Początek spotkania o godz. 18.00.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..