Opublikowany: nie, Maj 26th, 2019

Rekordowe tłumy na koncercie Lady Pank (FOTO)

Takich tłumów prawdopodobnie jeszcze nie było w historii Dni Złotoryi. Wczorajszy koncert Lady Pank przyciągnął na ul. Lubelską tysiące fanów dobrego rocka, także spoza Dolnego Śląska. Każdy, kto miał okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu z pewnością zrozumiał tegoroczną decyzję organizatorów o przeniesieniu sceny na obrzeża miasta. 

Mimo ponad 35 lat spędzonych na scenie muzycy zespołu Lady Pank wciąż nie tracą na popularności. Najlepszym tego dowodem może być frekwencja podczas wczorajszego koncertu gwiazd z okazji Dni Złotoryi. Charyzmatyczni artyści rozgrzali wielotysięczną publiczność do czerwoności. Teksty tak kultowych kawałków jak “Kryzysowa narzeczona”, “Marchewkowe pole”, “Mała wojna” czy “Zawsze tam gdzie ty” na pamięć znają całe pokolenia Polaków.

– Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek podczas Dni Złotoryi było aż tyle osób. Mieliśmy problem ze znajomymi, żeby się odnaleźć w tym tłumie. Zajęło nam to prawie 20 minut – przyznaje jeden z mieszkańców Złotoryi.

– Byłam na Maryli Rodowicz, na Dodzie, na T.Love, na Fun Factory i wielu innych koncertach w naszym mieście, ale tak ogromnej publiczności jeszcze nie widziałam. Teraz się nie dziwię, czemu przenieśli scenę z Rynku. Tam byśmy się wszyscy nie pomieścili. A co do samego koncertu to było super. Lady Pank dali czadu – uśmiecha się młoda złotoryjanka.

Muzycy pojawili się na scenie około godz. 21.30 i przez grubo ponad godzinę z niej nie schodzili. Po koncercie odbył się jeszcze pokaz laserów oraz dyskoteka z Muzycznym Radiem, która trwała do późnej nocy.

.

Fot. Szymon Kwapiński

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..