REGION/PIELGRZYMKA. Bezpłatne szkolenia BHP

apteczkaRusza nabór na szkolenia dla pracodawców z zakresu BHP. Udział w nich mogą wziąć przedsiębiorstwa z całego województwa dolnośląskiego. Organizatorem warsztatów jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu.

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać pracodawcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą, a także osoby zatrudnione w takich sektorach, jak przetwórstwo przemysłowe, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów samochodowych i motocykli, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport oraz edukacja.

Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest wypełnienie kwestionariusza zgłoszenia oraz przesłania go na adres mailowy biuro@szkoleniabhp.net. Informacja o potwierdzeniu zgłoszenia zostanie odesłana w ciągu 24 godzin od wysłania formularza.

Szkolenia BHP przeprowadzone będą w ramach prewencji wypadkowej realizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Po ich zakończeniu każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie.

Warsztaty finansowane są przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków Funduszu Wypadkowego w ramach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Dodaj komentarz

*

code