REGION/LEGNICA. Modlitwa przed marszem

IMG_8638W ramach przygotowań do Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny po raz szósty odbędzie się krucjata modlitewna 40 Dni dla Życia. Jej organizatorzy zapraszają do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach.

aCharakter modlitwy jest dowolny. Ważne, by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy. Modlitwa rozpocznie się 10 lutego, w środę popielcową, o godzinie 12, a zakończy w Niedzielę Palmową wraz z rozpoczęciem VIII Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny.

Od ubiegłej niedzieli Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży otrzymuje zgłoszenia na wybrane godziny od osób zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnej modlitwy. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 150 pod numerem tel. 513-129-362.

Wystarczy zadeklarować jedną godzinę osobistej, bądź wspólnotowej modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty. Kalendarz modlitwy dostępny jest na stronie www.marszdlazycia.legnica.pl.

Dodaj komentarz