REGION. Komendant nagrodził najlepszych policjantów

b5891e97851b8704391a9bc932ca61a9Policjant z Lubina aspirant sztabowy Roman Szwedo został wyróżniony za akcję „Derby 2014”. Wyróżnienie funkcjonariuszowi i jeszcze ośmiu innym stróżom prawa  z Wrocławia, przyznał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Wojciech Ołdyński. Nagrodzeni policjanci otrzymali wyróżnienia w obecności swoich przełożonych.

Funkcjonariusze zostali wyróżnieni za zaangażowanie w służbie i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków.

– Podejmując szereg przedsięwzięć wymagających osobistego zaangażowania i efektywnego współdziałania, a umożliwiających odpowiednie przygotowanie i przeprowadzenie operacji policyjnej „Derby 2014”, wyróżnieni przyczynili się do jego bezpiecznego przebiegu- informuje starszy asppirant Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy dolnośląskiej policji.

153500b5ed585697e1f1afdc2bc86d37Oprócz policjanta z Lubina, wyróżnienia odebrali także funkcjonariusze pionu prewencji i kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu. Nagrodzeni policjanci otrzymali wyróżnienia w obecności swoich przełożonych.

Dwóch pozostałych funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu, wykazując się skuteczną pracą, dociekliwością, zaangażowaniem w służbie oraz zdecydowaną interwencją, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa, zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków oraz odzyskali przedmioty pochodzące z kradzieży, w tym motocykl, który był już przemalowany i miał przerobione tablice rejestracyjne .

SZAT

Dodaj komentarz