REGION. Jadą oddać szpik (wideo)

piotr

Po raz kolejny skrzyknęli się, aby pomóc jednemu z zawodników Playarena Lubin.pl – Piotrowi Nowakowi. Tym razem już w najbliższą środę organizowany będzie wyjazd autobusu do punktu poboru krwi od przyszłych dawców szpiku w Legnicy. Piotr Nowak, zawodnik Playarena Lubin.pl zdążył rozegrać kilkanaście spotkań w ramach lubińskich rozgrywek. Niestety, jego przygoda z piłką nożną została zastopowana – wykryto u niego ostrą formę białaczki. Największa piłkarska społeczność w Polsce nie pozostała obojętna na los swojego kolegi. Najpierw zorganizowali zbiórkę krwi, a teraz gdy stan zdrowia zawodnika tego wymaga – wyjazd do punktu poboru krwi od przyszłych dawców szpiku.

– Niestety nikt z rodziny „Sokoła” nie mial z nim zgodnego szpiku. Jednak dzięki hojności i dobremu sercu właściciela jednej z lubińskich firm transportowych udało się zorganizować autobus za darmo. Dlatego też zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji. – mówi jeden z organizatorów, Adam Łabędzki.

Wyjazd odbędzie się w środę 19 lutego o godzinie 12:00 z „Jamników”. Osoby chętne proszone są o jak najszybszą rezerwację miejsca dla siebie w autokarze pod adresem e-mail : siepomaga@interia.pl .

Dodaj komentarz