Randka była zasadzką. Skończyło się rozlewem krwi (WIDEO)

Legnicka prokuratura bada sprawę brutalnego pobicia 22-latka, który, licząc na towarzyskie spotkanie z 15-latką, stał się więźniem przestępczego tercetu. Cała trójka została zatrzymana. Śledztwo wyjaśni czy swojego planu nie realizowali już w przeszłości.

Kilka dni temu 22-latek umówił się z 15-latką. Gdy się spotkali, nastolatka zaprosiła go do swojego mieszkania przy ul. Żwirki i Wigury.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Napastnicy ukradli telefon komórkowy i saszetkę z dowodem osobistym swojej ofiary. 22-latek na kilka godzin stał się więźniem. Później agresorzy zmusili go do posprzątania pokoju, w tym umycia podłogi z jego własnej krwi.

Kilka godzin później policjanci przyjechali pod wskazany adres, gdzie zastali 15-latkę i jej 25-letniego wspólnika. Trzeci ze sprawców, 51-latek, wpadł w swoim mieszkaniu.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, usłyszeli zarzut pozbawienia wolności 22-latka ze szczególnym udręczeniem. 15-latka przebywa już w izbie dziecka. Jak informują przedstawiciele prokuratury, trwają czynności, które pozwolą wyjaśnić wszelkie okoliczności zdarzenia. Niewykluczone, że plan randki, która w rzeczywistości była pułapką, udało im się zrealizować wcześniej.

Dodaj komentarz