Opublikowany: śr, Sie 28th, 2019

Przyznał, że wiezie metamfetaminę

Fot. ilustracyjna

Pięć lat za kratami może spędzić 39-latek, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. Kierowca audi nie tylko prowadził wbrew obowiązującemu zakazowi, miał przy sobie także narkotyki.

Zaczęło się od rutynowej kontroli, do jakiej policjanci ze Złotoryi zatrzymali kierowcę osobowego audi, który jechał przez centrum miasta. Jak się okazało, za kierownicą siedział 39-letni złotoryjanin.

– W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że nie ma przy sobie prawa jazdy. Sprawdzenie w policyjnych bazach wykazało, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący go do 2020 roku. Dodatkowo w trakcie sprawdzenia wnętrza pojazdu policjanci ujawnili a następnie zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna przyznał, że była to metamfetamina, co potwierdził policyjny tester. Z zabezpieczonej substancji można byłoby uzyskać ponad 60 porcji handlowych tego narkotyku – informuje st. sierż. Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a niebawem stanie przed sądem. Za posiadanie nielegalnych substancji i kierowanie wbrew sądowemu zakazowi grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..