Opublikowany: czw, Cze 6th, 2019

Dostawczak uderzył w bariery. Autostrada zablokowana!

Co najmniej godzinę potrwają jeszcze utrudnienia na autostradzie A4 na wysokości Legnickiego Pola. Od ponad dwóch godzin dwa pasy jezdni w kierunku Zgorzelca blokuje tam przewrócony samochód dostawczy, który z impetem uderzył w bariery energochłonne. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.30 na 97. kilometrze autostrady A4 w kierunku granicy z Niemcami. – Kierowca samochodu dostawczego z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn  zjechał na przeciwległy pas ruchu i z dużą siłą uderzył w bariery energochłonne. Pojazd przewrócił się na bok, a poszkodowany mężczyzna trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Na tę chwilę nie wiemy jeszcze, kim jest ta osoba i jakich doznała obrażeń – informuje młodszy aspirant Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Obydwa pasy w kierunku Zgorzelca są zablokowane. Policja szacuje, że utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej godzinę.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..