Opublikowany: pon, Kwi 30th, 2018

Producent “Pierwszej miłości” szuka nowych twarzy

Dobra wiadomość dla pełnoletnich aktorów amatorów z naszego regionu. Grupa ATM z Wrocławia, która wyprodukowała takie seriale jak “Pierwsza miłość” czy “Policjantki i policjanci” zaprasza na casting w Legnicy. Czy nad Kaczawą znajdzie nowe filmowe twarze?

Zaproszenie od ATM dotyczy wszystkich pełnoletnich pasjonatów sztuki aktorskiej, zarówno panów, jak i pań, bez względu na doświadczenie. Wyjątek stanowią osoby, które były już przesłuchiwane podczas wcześniejszych castingów organizowanych przez grupę.

“Jeśli chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie serialu od kulis, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.casting.atmgrupa.pl i przyjdź na bezpłatny casting” – zachęcają filmowcy. I zdradzają najprostszy przepis na sukces: zarejestruj formularz, naucz się krótkiej scenki i przyjdź na przesłuchanie!

Szansa na wejście w świat telewizyjnych produkcji już 13 maja, w ramach castingu w Legnickim Centrum Kultury (wejście od dziedzińca). Przesłuchania trwać będą od godz. 10 do 18.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..