Opublikowany: pon, Paź 7th, 2019

Prawie 600 porcji “trawki”

4,5 roku za kratami może spędzić mieszkaniec gminy Miłkowice, który ukrywał w mieszkaniu narkotyki. Mężczyzna w przeszłości był już karany za tego typu przestępstwa, odpowie zatem w warunkach recydywy.

Na trop posiadacza narkotyków wpadli legniccy policjanci. Udało im się zatrzymać 29-latka, kolejnym krokiem było przeszukanie jego mieszkania.

– Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany, z których można byłoby uzyskać blisko 600 porcji handlowych tego narkotyku, kilkanaście sztuk sadzonek konopi oraz 5 działek metamfetaminy – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Dzięki zgromadzonym dowodom funkcjonariusze postawili mężczyźnie zarzuty posaidania i przygotowania narkotyków do wprowadzenia do obrotu. Odpowie też za uprawę konopi.

– Mężczyzna już wcześniej był karany za tego typu przestępstwa w związku z czym będzie odpowiadał w warunkach recydywy – zaznacza sierż. szt. Tersa.

29-latek niebawem stanie przed sądem. Grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności. Zastosowano już wobec niego dozór policyjny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..