Opublikowany: czw, Maj 28th, 2020

Pożar sklepu w Prusicach

Kilka zastępów straży pożarnej z powiatu złotoryjskiego walczyło z pożarem kotłowni, do którego doszło w jednym ze sklepów w Prusicach koło Złotoryi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego złotoryjskiej komendy PSP o godz. 14:38. Na miejsce natychmiast wysłano cztery zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej ze Złotoryi oraz ochotników z miejscowej OSP.


Po zabezpieczeniu terenu działań, strażacy przystąpili do akcji gaśniczej, która przebiegła w błyskawicznie. Strażacy  Działania prowadzono wewnątrz budynku, podając jeden prąd gaśniczy wody w natarciu na źródło ognia. W międzyczasie oddymiony został też cały budynek agregatem oddymiającym.

Dzięki szybkiej interwencji pożar został zlokalizowany i ugaszony już po kilku minutach, co znacznie zmniejszyło straty.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..