Opublikowany: wt, Sty 14th, 2020

Pożar budynku w Świerzawie

Trzy jednostki straży pożarnej z powiatu złotoryjskiego walczyły z pożarem pustostanu w Świerzawie. Na szczęście wskutek zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Informacja o widocznym ogniu w oknie opuszczonego budynku w Świerzawie wpłynęła do dyżurnego złotoryjskiej komendy straży pożarnej około godz. 2:53. Na ratunek natychmiast przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotoryi oraz ochotnicy z miejscowej Świerzawy i pobliskiego Sokołowca.

Na miejscu okazało się że ogniem objęte są trzy stopnie drewnianych schodów. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wstępnym rozpoznaniu zagrożenia, strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Podano jeden prąd wody w natarciu na ognisko pożaru.

Dalsze działania strażaków polegały na przeszukaniu budynku pod kątem znajdujących się w środku osób. Na szczęście nikogo wewnątrz nie było.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..