Pożar budki gastronomicznej przy ul. Słowackiego (WIDEO)

Przykra wiadomość dla miłośników kebabów i innych „szybkich” przekąsek z budki przy ul. Słowackiego w Jaworze. W nocy z czwartku na piątek spłonął kontener na śmieci stojący w sąsiedztwie pożarem objęta była też przyczepa handlowa. Sprawą zajęła się policja.

Służby zostały powiadomione o pożarze kontenera na śmieci ok. godz. 23:30. Po przyjeździe strażacy zastali w ogniu nie tylko kontener. Pożarem został objęty wolnostojący Toi-Toi oraz gastronomiczna przyczepa. Właściciele „budki” liczą straty i mają obawy, że pożar nie był przypadkowy. Sprawą zajęła się policja.
– Trwa postępowanie w tej sprawie, na miejscu czynności wykonał już biegły z zakresy pożarnictwa, zabezpieczamy nagrania z monitoringów, aby wyjaśnić szczegóły i okoliczności tego zdarzenia – mówi Ewa Kluczyńska z Jaworskiej KPP.
Budka zagościła w tym miejscu ponad pół roku temu. Właściciele trafili w gusta jaworzan, którzy chętnie zaopatrywali się tam w przekąski. Kilka dni temu obok przyczepy zainstalowano też stoliki i mobilną toaletę. Niestety, na przekąski trzeba będzie poczekać. Właściciele nie poddają się i chcą jak najszybciej wrócić na gastronomiczny rynek. W mediach społecznościowych pod zdjęciami z pożaru pojawiło się mnóstwo komentarzy ze wsparciem.

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Dodaj komentarz