Opublikowany: śr, Maj 13th, 2020

Poszukiwany 31-latek w rękach policji. Zdradziły go źrenice

Policjanci legnickiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który przewoził narkotyki i był pod ich wpływem. Oprócz tego okazało się też, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Do zatrzymania doszło w godzinach wieczornych na ulicy Ścinawskiej w Legnicy. – Funkcjonariusze zwrócili uwagę, na kierującego pojazdem marki Honda. Podczas legitymowania policjant zauważył, że mężczyzna ma znacznie powiększone źrenice. Z uwagi na podejrzenie, że 31-latek może być pod wpływem narkotyków, przeprowadzono badanie narkotestem, które potwierdziło, że mężczyzna jest pod ich wpływem – informuje młodszy aspirant Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

W samochodzie zatrzymanego 31-latka mundurowi znaleźli sreberko z zawartością metamfetaminy oraz tabletkę extasy. Co więcej, po sprawdzeniu legniczanina w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany listem gończym wydanym przez prokuraturę.

– Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przez sądem. Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków, grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie środków odurzających grozi do trzech lat więzienia– dodaje rzeczniczka legnickiej policji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..