W polkowickim starostwie WOŚP nadal gra

Choć największe emocje związane z 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już minęły, to nadal trwają licytacje, w które włączyli się też samorządowcy z polkowickiego starostwa. Do niedzieli, 19 stycznia, można licytować przejażdżkę konno ze starostą Kamilem Ciupakiem, a także dzień urzędowania z wicestarostą Krzysztofem Nesterem. 

Starosta polkowicki proponuje, nazwijmy to, zwiedzanie w siodle (na zdj. podczas Hubertusa w Jakubowie).

– Będzie to przejażdżka konno po pięknych Wzgórzach Dalkowskich, z widokiem, między innymi, na jakubowskie winnice, a jest tam też Rezerwat Przyrody „Buczyna Jakubowska” – wymienia starosta polkowicki zapewniając, że wszystko zostanie dostosowane do możliwości jeździeckich osoby, która wygra licytację.

Bardziej „stacjonarna”, ale nie mniej ciekawa, jest propozycja wicestarosty powiatu.

– Oprowadzę po budynku starostwa, pokazując różne jego zakamarki, niedostępne na co dzień dla mieszkańców – mówi Krzysztof Nester. – Ponadto, zwycięzca licytacji weźmie udział, między innymi, w posiedzeniu zarządu powiatu i spotkaniach roboczych z naczelnikami poszczególnych wydziałów. Odwiedzimy też jedną z jednostek organizacyjnych, ale szczegóły dotyczące programu dnia są oczywiście do uzgodnienia.

 Tak samo do uzgodnienia będą terminy realizacji obu pomysłów. Dodajmy, że dziś rano osoba licytująca przejażdżkę konno ze starostą oferowała 680 złotych, a dzień z wicestarostą – 570 złotych. Licytacje prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej Allegro. Zakończą się w niedzielę, 19 stycznia, około godz. 15.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..