POLKOWICE/KOTLA. KS Polkowice demoluje Zryw

kot2

W meczu kończącym rozgrywki w Klasie Okręgowej Seniorów KS Polkowice rozgromił u siebie zespół Zrywu Kotla 10:2. Od nowego sezonu polkowiczanie grać będą w 4 Lidze Dolnośląskiej.

W meczu przeciwko rywalom z Kotli trener Zbigniew Mandziejewicz wystawił zawodników, którzy zazwyczaj nie mają możliwości gry w pierwszym składzie. Na boisku pojawili się m.in. Grabiec, Stępień, Żelem i Cieśla. Od samego początku na murawie dominowali miejscowi. W 14 min. wynik spotkanie po uderzeniu głową otworzył Bartosz Stępień. 4 minuty później było już 2:0 a na listę strzelców wpisał się Piotr Kasiński. W tej części meczu do bramki Zrywu trafili jeszcze dwa razy Krzysztof Drzazga, Maciej Bancewicz oraz ponownie Stępień. Po 45 min. było 6:0 dla zielono-czarnych. Po zmianie stron, jako pierwszy do bramki rywala trafił Bancewicz. Goście odpowiedzieli golem Kamila Łukasika. Następnie strzelali polkowiczanie. Dwukrotnie Drzazga oraz Żelem. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną KS-u Polkowice 10:2.

KS Polkowice – Zryw Kotla 10:2 (6:0)

Bramki dla KS-u: Stępień 14, 44, Kasiński 18, Drzazga 20, 39, 61, 64, Bancewicz 30, 47, Żelem 74.

Bramki dla Zrywu: Łukasik 48, Kasiński ( samobójcza) 70.

KS Polkowice: Grabiec – Stępień, Karpiński (46 Żelem), Wacławczyk (46 Cieśla), Bancewicz, Sworacki, Drzazga, Kasiński, Czerep (46 Dybizbański), Surożyński, Zawadzki.

źródło: KS Polkowice

Dodaj komentarz