POLKOWICE. Zabrakło niewiele

ccckadet

Do zdobycia kompletu punktów koszykarkom MKS-u II Polkowice zabrakło 90 sekund. Po zaciętej walce i prowadzeniu przez większość meczu podopieczne Kory Bajus przegrały spotkanie 2 oczkami.
Młodziczki MKS II dobrze weszły w mecz. Pomimo że to ich rywalki jako pierwsze trafiły do kosza to miejscowe do trzeciej minuty prowadziły 5 punktami. Taki rozwój sytuacji dwukrotnie zmusił trenera przyjezdnych aby wziąć czas dla drużyny. Kolejne minuty już bardziej wyrównane na parkiecie. Po 10 minutach wynik na tablicy korzystny dla polkowiczanek. W pierwszych minutach drugiej kwarty lepiej punktowały jeleniogórzanki i to one przejęły inicjatywę w grze która doprowadziła do wyrównania i 6 punktowego prowadzenie. Taki rozwój sytuacji zmobilizował nasze młode adeptki koszykówki i po 20 minutach na przerwę to nasze zawodniczki schodziły z korzystnym wynikiem.
Trzecia odsłona bardzo wyrównana obie ekipy zdobyły po 17 oczek. Ostatnia odsłona to kilkupunktowe prowadzenie polkowiczanek przez większość kwarty. Na 90 sekund przed końcową syreną przyjezdne doprowadziły do wyrównania 60:60. Kolejna udana akcja daje2 punktowe prowadzenie naszym rywalkom którego nie oddały już do końca. Ostatecznie po zaciętej walce pomarańczowe uległy jeleniogórzankom 60:62. Najlepiej w ekipie MKS II Polkowice punktowała dzisiaj Natalia Osos, która zdobyła 29 punktów
MKS II Polkowice – MKS MOS Karkonosze II Jelenia Góra 60:62
(16:19, 17:10, 17:17, 10:16)

Punkty dla MKS II: Natalia Osos 29, Julia Kisil 18, Wiktoria Urban 5, Monika Iwaniak 4, Natalia Sinicka, Anna Kuświk po 2, Martyna Rybitwa, Marianka Korsak, Nikola Jochańska, Paulina Tylutka, Martyna Bytniewska, Maria Krzysiek po 0.