POLKOWICE. Trwa święto miasta (FOTO)

DNIPOLHalina Frąckowiak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ray Wilson i TSA wystąpili w sobotę, 13 czerwca, podczas pierwszej odsłony Dni Polkowic 2015. Odbyła się też kolejna edycja zmagań urzędników gminy i starostwa powiatowego. 

Z pewnością nie zawiedli się miłośnicy Haliny Frąckowiak. To był wspaniały koncert. Niespodziewanie pod koniec występu piosenkarka zeszła ze sceny, ale zespół grał dalej. Ktoś z publiczności rzucił: – Chyba zasłabła, tak gorąco. Ale po kilku minutach znów się pojawiła… wśród publiczności. I śpiewała dalej. To było spontaniczne, ale i bardzo wzruszające. Polkowiczanie podeszli bliżej, niektórzy próbowali robić sobie wspólne zdjęcia.

– Jeśli tylko są możliwości, to schodzę do publiczności, która wtedy odbiera występ bardziej osobiście, patrzy w oczy – powiedziała nam Halina Frąckowiak kiedy po koncercie rozdała autografy. – Lubię takie bezpośrednie spotkania. I cieszę się, że publiczność chce słuchać moich piosenek – dodała.

Nie zawiódł też Kabaret pod Wyrwigroszrem. Rozbawił publiczność, nad którą już zbierały się ciemne chmury i zaczynał padać drobny deszcz. Potem było trochę gorzej i tylko najwierniejsi miłośnicy muzyki dotrwali do występu TSA.

Dodajmy, że tematem tegorocznej rozgrywki między urzędnikami gminy i starostwa powiatowego była służba zdrowia. Wygrali ci drudzy, a tym samym w dotychczasowej rywalizacji jest remis 3:3.

Dziś, na scenie Centrum Piknikowego wystąpią m.in. Formacja Chatelet (godz. 17.30), a potem Red Lips oraz Donatan &Cleo.

UR

Dodaj komentarz