POLKOWICE. Święty Mikołaj otworzy swoją fabrykę

 

mikolajki_2015Pełno radosnych elfów, magiczna atmosfera, świąteczne ozdoby, zabawki, pachnące pierniczki i kolorowe świecidełka. To Fabryka Świętego Mikołaja. Można będzie ją zobaczyć w niedzielę, 6 grudnia, w Polkowickim Centrum Animacji.

 – Święty Mikołaj zrobił nam niespodziankę, ponieważ swoją fabrykę postanowił przenieść do Polkowic i tutaj przygotowywać się do świąt – informują organizatorzy imprezy. – Pracy, jak zwykle, ma bardzo dużo i sam sobie ze wszystkim nie poradzi. Jeśli ktoś chce mu pomóc i przy okazji zobaczyć, jak taka fabryka wygląda i ile kryje tajemnic, powinien przyjść o godz. 15 do Ośrodka Kultury przy ulicy Skalników 4.

Dzieci będą mogły przemienić się w pomocników św. Mikołaja i pod okiem elfów przygotować ozdoby świąteczne oraz pomalować bombki, które później ozdobią choinki. Łasuchom zaś spodobają się warsztaty zdobienia pierniczków i muffinek.

– Na gości czekać będzie renifer Rudolf, który chętnie zrobi sobie z każdym pamiątkowe zdjęcie – dodają organizatorzy. – Nie zabraknie gier i zabaw. A co najważniejsze, będzie też sam Święty Mikołaj.

Wstęp jest wolny.

UR

Dodaj komentarz