POLKOWICE. Świetna passa MKSTS-u trwa!

PA3_1109

Kolejne zwycięstwo w Ekstraklasie Kobiet zanotowały tenisistki stołowe MKSTS DWSPiT Polkowice. Po wygranej z drużynami z Wrocławia i Lublina do Polkowic zawitały zawodniczki AZS AJD Częstochowa, które uległy polkowiczankom 1:3. Dzięki zwycięstwu polkowiczanki umocniły się na trzecim miejscu w tabeli i nad czwartym w tabeli KS Bronowianka Kraków mają sześć punktów przewagi.

Dzisiejsze spotkanie już przed jego rozpoczęciem wydawało się rozstrzygnięte, ponieważ wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczyły o przewadze polkowiczanek. Własna hala, świetna forma i Puchar Polski zdobyty w poprzednim tygodniu. Przewidywania się sprawdziły, ponieważ MKSTS bez najmniejszych problemów pokonał AZS AJD Częstochowa, który w dotychczasowych piętnastu pojedynkach zdobył jedynie osiem punktów. Ostatecznie  polkowiczanki wygrały to spotkanie 3:1.

Do zakończenia rozgrywek MKSTS-owi pozostały tylko cztery spotkania z Polmlekiem Zamer Lidzbark Warmiński, KTS Tarnobrzeg, GLKS Wanzl Scania Nadarzyn oraz KS Bronowianką Kraków. Najważniejszy wydaje się być przedostatni mecz, ponieważ GLKS jest wiceliderem tabeli i mając rozegrany jeden mecz więcej utrzymuje przewagę sześciu punktów nad polkowiczankami.

 

Dodaj komentarz