POLKOWICE. Przyjdź do urzędu po flagę miasta

flaga2000 flag Polkowic przygotowały dla mieszkańców władze gminy z okazji święta miasta, które odbędzie się 13 i 14 czerwca w Centrum Piknikowym. W ten sposób zachęcają do zamanifestowania lokalnego patriotyzmu. Flagi można odbierać w ratuszu. 

– Żyjemy w czasach globalizacji, zacierania się granic, ale z drugiej strony obserwujemy odradzanie się przywiązania do regionów, miejsc, w których żyjemy – mówi Wiesław Wabik, burmistrz gminy. – Polkowice są naszym miastem, a flaga Polkowic to symbol, z którego powinniśmy być dumni. Zdecydowałem, by wyprodukować dwa tysiące naszych flag i rozdać je mieszkańcom. Podczas święta miasta odwiedzi nas wielu gości. Zamanifestujmy nasz lokalny patriotyzm poprzez wywieszenie flagi lub przyniesienie jej do Centrum Piknikowego – dodaje.

Flagi można odbierać w wydziale rozwoju gospodarczego i funduszy zewnętrznych przy ul. Rynek 2 (pokój nr 8), w godzinach pracy urzędu, tj. w środę i czwartek od godz. 7.30 do 15.30, a w piątek od godz. 7.30 do 14. Jedna osoba może otrzymać jedną flagę.

UR/FOT. UG POLKOWICE

Dodaj komentarz