POLKOWICE. CCC nie dało szans Gdyni

ccc7Koszykarki CCC Polkowice bez najmniejszych problemów przywiozły dwa punkty z Gdyni. Pomarańczowe rozgromiły tamtejszy Basket różnicą prawie 20. punktów.

Polkowiczanki rozpoczęły od mocnego uderzenia i prowadziły 11:3. Gdynianki szybko odrobiły straty i doprowadziły do remisu, którym zakończyła się pierwsza kwarta. Wyrównany pojedynek trwał do połowy drugiej odsłony meczu, później pomarańczowe nie pozostawiły rywalkom już złudzeń. Choć po zmianie stron gdynianki zagrały skutecznie i zniwelowały straty do jednego punkty, później nie było wątpliwości, kto jest zespołem lepszym. Pod pół godzinie gry CCC prowadziło 50:40, a swoją przewagę skończyło na 19 punktach. Kolejny bardzo dobry mecz w barwach pomarańczowych rozegrała Aishah Sutherland, która zdobyła 19 punktów.

Basket Gdynia – CCC Polkowice 48:67 (17:17, 11:16, 12:17, 8:17)

Basket: Dorogobuzova 11, Simon 10, Miłoszewska 10, Naczk, 6, Stankiewicz 6, Jakubiuk 4, Brown 1.

CCC: Sutherland 19, Szczepanik 12, Kaczmarska 11, Swanier 7, Majewska 6, Hall 6, Jeziorna 3, Owczarzak 2, Puss 1.