POLKOWICE. CCC krok od awansu

PA3_4529Koszykarki CCC Polkowice są bliskie wywalczenia awansu do półfinału mistrzostw Polski. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym pomarańczowe nie dały najmniejszym szans KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski.

Całe spotkanie ustawiła pierwsza kwarta. Polkowiczanki tę część spotkania rozpoczęły od mocnego uderzenia i szybko odskoczyły rywalkom na sporą ilość punktów. Po kilku minutach było 11:4 a z biegiem czasu przewaga polkowiczanek była jeszcze większa i po pierwszej kwarcie CCC wygrywało różnicą aż 14 punktów. Tak samo było do przerwy, gdyż druga odsłona spotkania zakończyła się remisem. Po zmianie stron spotkanie się nieco wyrównało a w trzeciej kwarcie punktów było jak na lekarstwo. CCC znów odskoczyło na kolejne 6 punktów i było po meczu. W ostatniej odsłonie lepsze były akademiczki, jednak wygrały różnicą tylko dwóch punktów.

CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 69:51

(24:10, 14:14, 12:6, 19:21), w serii do 2 wygranych CCC prowadzi 1:0

CCC: Owczarzak 20, Sutherland 14, Kaczmarska 12, Swanier 11, Greene 8, Jeziorna 2, Majewska 2, Szczepanik 0, Bucyk 0.

KSSSE AZS PWSZ: Brewer 21, Zoll 9, Ogorodnikowa 7, Sobek 6, Piekarska 3, Stlemach 3, Szajtauer 2, Dźwigalska 0, Czarnodolska 0.