POLKOWICE. Będą odkrywać tajemnice miasta

plastyczna-dzieciecaOd poniedziałku, 13 lipca, najmłodsi polkowiczanie spędzający wakacje w mieście będą mogli ciekawie spędzić czas podczas bezpłatnych zajęć i warsztatów. A jest w czym wybierać i z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

– Każdego roku przyświeca nam inny temat przewodni, w tym roku bawimy się pod hasłem: “Mali odkrywcy wielkich tajemnic” – mówią organizatorzy akcji z Polkowickiego Centrum Animacji. – Jak wiadomo, skrywanie sekretów i poszukiwanie przygód to coś, co najmłodsi lubią najbardziej – dodają. 

Wakacyjne spotkania potrwają do 21 sierpnia. Każdego dnia dzieci będą rozwiązywać różne zagadki, tropić ślady i odkrywać tajemnice. Poznają np. tajniki kamuflażu, wezmą udział w warsztatach robotyki i spotkają się z archeologiem. W programie są jeszcze m.in. zabawy detektywistyczne, zajęcia z szyfrowania wiadomości, quizy oraz bezpłatne projekcje filmowe. Nie zabraknie też propozycji artystycznych (ceramika, modelarstwo czy malarstwo). 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia. Odbywać się od poniedziałku do piątku, w godz. 10 – 13. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 76 746 88 26, a cały program imprez znajduje się na stronie PCA. 

Na zdjęciu: zajęcia w pracowni plastycznej.

UR/FOT. PCA

Dodaj komentarz