W Polkowicach na nowo będą odkrywać miedź

„Pod ziemią kryje się skarb – jest wyjątkowy, gdyż zmienił historię całego regionu Zagłębia Miedziowego. Jesteś gotowy na to, by odkryć go na nowo? Dołącz zatem do naszej gry!” – to zaproszenie do udziału w jednej z atrakcji zaplanowanych podczas Dni Polkowic, które odbędą się 15 i 16 czerwca.

Ta atrakcja to gra miejska pn. „Odkryj Miedź!”, w której uczestników czekać będą różne wyzwania, a przy okazji poznają górnicze tradycje naszego regionu.

Gra wystartuje w południe 15 czerwca, przy amfiteatrze w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

– Mogą wziąć w niej udział grupy liczące od dwóch do pięciu osób – informują pracownicy Polkowickiego Centrum Animacji. – Na najszybszą z nich czeka nagroda główna, wycieczka po Zakładach Górniczych „Rudna”.

Co ważne, aby wziąć udział w grze trzeba wymyślić nazwę swojej drużyny i podając jej liczbę, przesłać wiadomość na sekretariat@pca.pl lub zadzwonić pod numer 76 746 88 10. Potem wypełnić formalności i stawić się 15 czerwca w wyznaczonym miejscu.

Organizatorami gry są: Polkowickie Centrum Animacji, KGHM Polska Miedź S.A. O/Zakłady Górnicze „Rudna” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..