Politycy Koalicji Obywatelskiej odwiedzili Jawor (WIDEO)

Politycy nie mają wakacji, przynajmniej nie w tym roku. Trwa bowiem przedwyborcza akcja Koalicji Obywatelskiej, podczas której politycy odwiedzają duże i małe miasta. Na trasie inicjatywy “POrozmawiajmy” nie zabrakło Jawora.

Do dolnośląskiej stolicy chleba i piernika, oprócz lokalnych polityków, przyjechała m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska. Pani marszałek towarzyszył wiceprezes Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

–- Jesteśmy w dużych i małych miejscowościach i konsultujemy z państwem nasz program. Zachęcam, by pisać do nas maile, można zaczepiać nas na ulicy i rozmawiajmy. Te rozmowy budują zaufanie, pokazują że zależy nam na państwa opinii i państwo będą mogli sprawdzić czy dotrzymujemy słowa – zwróciła się do zebranych w rynku dziennikarzy pani marszałek, liderka listy Wrocławskiej KO do parlamentu.

– Chcemy wspólnie prowadzić kampanię, bo Dolny Śląsk jest jeden, a problemy są wspólne. Chcemy aby w każdym miejscu Dolnego Śląska żyło się tak samo dobrze jak w jego stolicy. Liczymy na wsparcie samorządowców – mówił z kolei Siemoniak.

Głos zabrali także pozostali uczestnicy briefingu: Piotr Borys, Ewa Drozd, Monika Wielichowska Elżbieta Stępień, Ewa Drozd i Małgorzata Tracz. Po chwilach poświęconych dziennikarzom politycy udali się na ulice miasta. Z uśmiechem przyjmowali głosy poparcia, ale też z powagą wysłuchiwali głosów krytyki pod adresem opozycji.

Materiał TV Regionalna:

Dodaj komentarz

*

code