Policjanci zamknęli domowe plantacje marihuany (WIDEO)

Był bliski zarobienia kroci na sprzedaży narkotyków, teraz odlicza dni zza krat aresztu. W kilku mieszkaniach na terenie powiatu legnickiego 30-letni mężczyzna stworzył profesjonalne plantacje "trawki". Czeka go za to nawet 12-letnia odsiadka.

Legniccy kryminalni ustalili miejsca na terenie całego powiatu, które służyły nie tylko jako domowe plantacje, ale i magazyny do przechowywania gotowej do sprzedaży “trawki”. Gdy zebrali wystarczająco dużo informacji, zaplanowali akcję, która skończyła się sukcesem.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

I tu wyszedł na jaw profesjonalizm hodowców. W mieszkaniach policjanci natknęli się bowiem na namioty, lampy, nawilżacze powietrza oraz systemy nawadniania i nawożenia roślin. Słowem – wszystko, co pomogło uczynić domowe poletka lepszymi. W sumie w ręce mundurowych wpadło 12 sadzonek i ponad trzy kilogramy “trawki”, a także pięć litrów gotowego oleju CBD.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu odpowie 30-letni mężczyzna, który – decyzją sądu – najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

code