Opublikowany: nie, Gru 8th, 2019

Policjanci pracowali po godzinach dla przedszkolaków

Przy przedszkolnym placu zabaw w Wojcieszowie pojawiły się drewniane ławki, o które prosiła dyrekcja placówki. Własnoręcznie wykonali je po godzinach i dostarczyli na miejsce trzej policjanci ze Świerzawy.

O potrzebach przedszkola funkcjonariusze dowiedzieli się od dyrekcji. Na liście były m.in. ławki ogrodowe, na których maluchy mogłyby przysiąść podczas wyjść na plac zabaw. Świerzawscy stróże prawa po godzinach zabrali się do pracy i już kilka dni później przywieźli własnoręcznie wykonane z drewna ławki.

– Jako policjanci wielokrotnie podejmujemy działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Ale również jako mieszkańcy Wojcieszowa czujemy się zobowiązani do pracy na rzecz naszej małej społeczności. – komentują zaangażowani w projekt policjanci.

Ich postawa zyskała uznanie zarówno przedszkolaków i ich rodziców, jak i pracowników placówki. Mundurowi zapowiadają, że mają już kolejne pomysły na prezenty.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..