Opublikowany: śr, Maj 23rd, 2018

Przed policją uciekł do piwnicy

Gdy tylko zauważył policjantów, rzucił się do ucieczki i ukrył w pobliskiej kamienicy. Funkcjonariusze, mimo że nie byli na służbie, rozpoczęli pogoń za 21-latkiem. Po kilku minutach znaleźli go w  piwnicy budynku.

Do tej interwencji doszło około godz. 19 na jednej z ulic w Jaworze. Zatrzymanym okazał się 21-letni mieszkaniec tego miasta. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od kwietnia. Był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową  w Jaworze. Młody mężczyzna został już doprowadzony do policyjnego aresztu.

– Należy podkreślić, że to już kolejna poszukiwana osoba, zatrzymana w czasie wolnym przez jednego z tych policjantów. Ostatnie jego zatrzymanie po służbie miało miejsce pod koniec kwietnia tego roku, kiedy w ręce funkcjonariusza wpadł 35-latek poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy  w Jaworze celem odbycia kary pozbawienia wolności ­– informuje komisarz Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..