Pokaż powiat jaworski na zdjęciach

Lubisz robisz zdjęcia i jesteś mieszkańcem powiatu jaworskiego? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Starostwo Powiatowe w Jaworze organizuje konkurs fotograficzny, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody.

„Przyroda powiatu jaworskiego w obiektywie” to nazwa konkursu fotograficznego, którego głównym celem jest ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu jaworskiego. Mogą do niego przystąpić zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dziesięć prac konkursowych własnego autorstwa, przedstawiających bogactwo przyrodniczo-kulturowe z czterech różnych miejsc z terenu powiatu jaworskiego.

Zdjęcia należy dostarczyć na adres: Starostwo Powiatowe w Jaworze, ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor, z dopiskiem: „KONKURS FOTOGRAFICZNY” – najpóźniej do dnia 06.11.2017 r. (decyduje data wpływu do Starostwa). Prace powinny być złożone w zamkniętej kopercie wraz z płytą CD/DVD oraz wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Nagrodzeni zostaną zdobywcy pierwszych dziesięciu miejsc w konkursie. Zwycięzca otrzyma aparat cyfrowy, dysk zewnętrzny oraz statyw. Zarówno formularz zgłoszeniowy jak i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej organizatora.

Konkurs współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz z budżetu Powiatu Jaworskiego.

Dodaj komentarz