Opublikowany: sob, Cze 8th, 2019

Pojadą po „Złotą Wstęgę Kaczawy”. Będą utrudnienia w ruchu!

W sobotnie popołudnie już po raz trzydziesty odbędzie się kolarski wyścig “Złota Wstęga Kaczawy”. Cykliści przejadą przez kilkanaście miejscowości powiatu złotoryjskiego. Kierowcy przez kilka godzin powinni spodziewać się utrudnień w ruchu.

Szosowy wyścig dla amatorów liczy 74,8 km na trasie MEGA oraz 28,3 km na trasie MINI. Start wyścigu  zaplanowany jest ze złotoryjskiego rynku o godzinie 16:00 i prowadzić będzie przez Nowy Kościół, Sędziszową, Świerzawę, Wojcieszów, Podgórki, Janochów, Lubiechową, Sokołowiec, Proboszczów, Pielgrzymkę, Wojcieszyn, Zagrodno i Złotoryję. W wymienionych miejscowościach należy się spodziewać utrudnień w ruchu do godz. ok. 19.30. Ulica Środkowa w Sędziszowej będzie w tym czasie całkowicie zamknięta dla kierowców.

W zawodach weźmie udział 78 zawodników i 6 zawodniczek. Na zwycięzców poszczególnych kategorii będą czekać charakterystyczne Złote Wstęgi oraz interesujące medale. Dodatkowo, dla uczestników, przewidziano pamiątkę w postaci bombki z nowym logo wyścigu w okolicznościowym etui.

Trasa przejazdu dostępna jest na poniższej mapce.

.

.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..