Pogoń wciąż zadziwia. Chrobry poległ w Szczecinie

chrobrySandra Spa Pogoń Szczecin kontynuuję dobrą passę w rozgrywkach PGNiG Superligi. Tym razem portowcy okazali się lepsi od szczypiornistów Chrobrego Głogów.

Głogowianie prowadzili tylko raz – 1:0. Sześć kolejnych trafień zaliczyli szczecinianie i po kwadransie było 6:1. Początek meczu ustawił dalsze jego losy. Przez całą pierwszą połowę utrzymywała się kilkubramkowa przewaga portowców, którzy do przerwy prowadzili różnicą czterech trafień.

Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Pogoń wciąż dyktowała warunki gry i nie pozwoliła głogowianin zbliżyć się na więcej niż cztery bramki  – Przytrafił nam się przestój, który nie powinien, widać było zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy próbowaliśmy gonić wynik – powiedział po meczu bramkarz Chrobrego Rafał Stachera.

Sandra Spa Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów 28:22 (12:8)

Sandra Spa Pogoń: Tatar, Matkowski – Grzegorek, Bruna 5 (1/2), Radosz 1, Wąsowski, Krupa 2, Bosy 3, Krysiak 6 (3/3), Konitz 3 (0/1), Zaremba 7, Kniaziew, Fedeńczak 1

Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 2 (0/2), Pawłowski 1 (1/1), Płócienniczak 1, Świtała, Sićko 3, Babicz 1, Gujski 1, Tylutki 1, Sobut 1, Krzysztofik 9, Kubała 1, Rydz 1.