Podziel się wrażeniami, wygraj nagrody

Macie ciekawe zdjęcia z naszego regionu? Udało Wam się uchwycić coś w niebanalny sposób? Czas to pokazać! Właśnie ruszył wspólny konkurs fotograficzny National Geographic Polska oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego pod nazwą: „Podziel się wrażeniami z Dolnego Śląska”. Zapraszamy do niego wszystkich pasjonatów fotografii i miłośników naszego regionu. Czekają fantastyczne nagrody!

Wybierzcie maksymalnie trzy zdjęcia, z których jesteście szczególnie dumni, które zachwycają lub po prostu pokazują coś, co Was zaskoczyło. Nie stawiamy w tej kwestii ograniczeń, a właściwie jedno – to musi być Dolny Śląsk! Następnie wejdźcie na stronę: http://dskonkurs.national-geographic.pl/ i wypełnijcie znajdujący się na niej formularz zgłoszeniowy oraz dodajcie zdjęcia.

Dalszy ruch jest już po naszej stronie. Do 29 września zbierzemy wszystkie zgłoszenia, a komisja konkursowa złożona z przedstawicieli National Geographic oraz Wydziału Promocji UMWD wybierze 3 laureatów oraz przyzna maksymalnie 10 wyróżnień. Uroczyste wręczenie nagród w konkursie nastąpi podczas Festiwalu Podróżników, który odbędzie się w dniach 11-13 października w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Pokażmy piękno Dolnego Śląska. Być może to Wasze zdjęcia już wkrótce sławić będą Dolny Śląsk. Zacznijcie TUTAJ.

źródło: UMWD

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..