Opublikowany: czw, Lut 13th, 2020

Podtrzymać fantastyczną passę

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin w sobotę o godzinie 16:00 zagrają o dziewiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. W ramach 17. serii PGNiG Superligi Kobiet Miedziowe w hali RCS podejmować będą Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

Podopieczne Bożen Karkut i Renaty Jakubowskiej na zwycięską ścieżkę wkroczyły już w ubiegłym roku, wygrywając z KPR-em Kobierzyce i właśnie Piotrcovią. W 2020 roku lubinianki zanotowały sześć zwycięstw, dzięki czemu zniwelowały straty do lidera, Perły Lublin do trzech punktów.

Miedziowe nie tylko wygrywają, ale również na parkiecie prezentują się bardzo dobrze. Metraco Zagłębie bez większych problemów ograło między innymi z lidera z Lublina czy trzecią siłą ligi KPR Kobierzyce.

Piotrcovia do tej pory wygrała tylko trzy mecze, ale należy zaznaczyć, że wygrywała z rywalami wyżej notowanymi – dwa razy z JKS Eurobud Jarosław i na inaugurację sezonu w Kobierzycach.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..