Opublikowany: wt, Lip 16th, 2019

Podjęli szutrowe wyzwanie (FOTO, WIDEO)

47 samochodowych załóg stanęło do rajdowej walki na szutrowych trasach przygotowanych przez automobilklub złotoryjski. Druga edycja PGP Bazalt odbyła się dzięki gościnności zarządu kopalni w Wilkowie, który udostępnił zakład na potrzeby pasjonatów. – Rajd odbył się bezpiecznie – zapewnił organizator, Piotr Skoczypiec, chociaż niektórzy nie dojechali do mety, bo skończyli wyścig na dachu.

Trasy przygotowano na terenie kopalni PGP Bazalt w Wilkowe. Wykonana z dwóch ogromnych ładowarek brama już na starcie robiła na zawodnikach wrażenie. Był ryk silników, adrenalina i smak kurzu, mimo że dwa specjalnie przyszykowane place i trasy co jakiś czas były spryskiwane wodą.

Na trasie pojawili się też goście specjalni. Motopasjonaci z Warszawy przyjechali podnosić swoje umiejętności jazdy na autach typu ATV. Organizatorem wilkowskich rajdów Bazalt jest Automobilklub Złotoryjski.

Galeria zdjęć:

Fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..