Opublikowany: wt, Gru 3rd, 2019

Pijany uderzył w autobus

Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu i uderzył w autobus komunikacji miejskiej. 46-letni lubinianin za swoje nieodpowiedzialne zachowanie może spędzić za kratami nawet 2 lata.

W sobotę około 20:00 doszło do zderzenia samochodu osobowego i autobusu miejskiego na al. Lecha Kaczyńskiego w Lubinie. Autobusem podróżowało około 40 pasażerów.

– Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący osobówką nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i uderzył w tył autobusu. Okazało się jednak, że 46-letni mieszkaniec Lubina nie miał przy sobie prawa jazdy, a w dodatku prowadził pod wpływem alkoholu – mówi asp. szt. Sylwia Serafin z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Badanie wykazało u mężczyzny 1,47 alkoholu w organizmie. Lubinianin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..