PIELGRZYMKA. Walczyli o Puchar Wójta

??????????????????????44 uczestników wzięło udział w XIV Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Pielgrzymka. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Nagrodzono także najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju.

– Zawodnicy udowodnili, że w tenisa stołowego można grać w każdym wieku – mówi Sebastian Dębicki, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Pielgrzymce. – Statuetkę najmłodszego zawodnika otrzymała 11-letnia Alicja Waseńczuk oraz Marian Nowakowski, który ma 67 lat – dodaje dyrektor.

Uczestnicy podzieleni byli na sześć kategorii. Zwycięzcy przechodzili w kolejnych etapach do półfinału oraz finału.

W kategorii szkoła podstawowa dziewczęta pierwsze miejsce zdobyła Agata Jamróz. W grupie chłopców wygrał Łukasz Pisarski. ??????????????????????

Wśród gimnazjalistek najwięcej punktów zdobyła Paulina Domańska, a w grupie chłopców Szymon Rabski. W kategorii kobiet najlepsza okazała się Aleksandra Fiłek. Wśród panów zwycięzcą został Mirosław Chojecki, który w finale zmierzył się z ubiegłorocznym mistrzem – Jarosławem Pisarskim.

– Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za walkę fair play oraz za udział w turnieju – mówi Sebastian Dębicki.

JW, SZAT/FOT. GOK

Dodaj komentarz