Opublikowany: czw, Paź 3rd, 2019

PGNiG Superliga wraca po reprezentacyjnej przerwie

Po przerwie, związanej z meczami reprezentacji, na parkiety wracają drużyny PGNiG Superligi Kobiet. W Lubinie dojdzie do spotkania Metraco Zagłębia z klubem z Koszalina. Sobotnie spotkanie w hali RCS rozpocznie się o godzinie 18:00.

Piłka Ręczna Koszalin – bo tak w nowym sezonie nazywa się zespół z północy Polski na początku sezonu zaliczył falstart i to spory. W żadnym z trzech meczów koszalinianki nie zdołały zapunktować ani razy, przegrywając wyjazdowe mecze w Lublinie, Jarosławiu oraz na własnym parkiecie z KPR-em Kobierzyce. Z pewnością nie tak zawodniczki i kibice nie tak wyobrażali sobie start nowych rozgrywek w lidze zawodowej.

Miedziowe do te pory rozegrały tylko dwa spotkania. Metraco Zagłębie podobnie jak Koszalin nie punktowało w meczu z Kobierzycami, za to pierwszym spotkaniu nowego sezonu na własnym parkiecie pokonało pewnie Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

Lubinianki od początku tygodnia trenują w pełnym składzie. Wcześniej reprezentantki przebywały na zgrupowaniach swoich kadr: Polski – Kinga Grzyb, Monika Maliczkiewicz, Małgorzata Buklarewicz, Daria Zawistowska, Emilia Galińska, Adrianna Górna, Patrycja Noga, Czech – Marketa Hurychova, Ukrainy – Victoria Belmas, Serbii – Jovana Milojević oraz Brazylii – Patricia Matieli Machado.

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1579

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..