Opublikowany: wt, Lis 21st, 2017

Paweł Frost wciąż szefem legnickiego koła PO

Paweł Frost został ponownie wybrany na szefa koła Legnica Platformy Obywatelskiej. Dla byłego radnego będzie to druga kadencja na tym stanowisku.

Wewnętrzne wybory szefa największego z miejskich kół PO zakończyły się dla Pawła Frosta utrzymaniem dotychczasowej funkcji. Tę pełni od 2013 r.

– Mamy zgraną ekipę ludzi, którzy od lat tworzą lokalną strukturę Platformy. Robimy swoje – komentuje krótko nowy-stary szef koła Legnica, podkreślając, że kluczowym dziś słowem dla niego i jego klubowych kolegów jest “stabilizacja”. Dlaczego?

Frost nie rozpamiętuje okresu, w którym w jego partii doszło do rozłamu. Jej struktury w Legnicy opuścili przecież w ub.r. m.in. radni: Jacek Kiełb, Grażyna Pichla i Piotr Żabicki. Wszyscy stanowili opozycję do lokalnych władz wspierających Grzegorza Schetynę, wyrażając poparcie dla Jacka Protasiewicza.

Zakończone wybory koła Legnica są równocześnie początkiem rozstrzygnięć w pozostałych trzech miejskich kołach, które ruszają już dziś. 2 grudnia poznamy z kolei szefa struktur powiatowych. Kandydatem jest obecnie pełniący tę funkcję poseł Robert Kropiwnicki.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..