Opublikowany: śr, Lis 27th, 2019

Paulina Nowacka w najlepszej szesnastce w Polsce

Fot. Archiwum klubu LKTS Luvena Luboń

Lubińska tenisistka stołowa ma za sobą udany start w Zawierciu. Paulina Nowacka uplasowała się w pierwszej szesnastce najlepszych zawodniczek w kraju.

Choć reprezentuje pierwszoligową drużynę kobiet LKTS Luvena Luboń I to swoje pierwsze tenisowe kroki Paulina Nowacka stawiała w Lubinie, skąd pochodzi. Warto również przypomnieć, że mama utalentowanej tenisistki stołowej to Dorota Nowacka z domu Djaczyńska – wielokrotna mistrzyni kraju i reprezentantka Polski na mistrzostwach Europy oraz na meczach Superligi w mikście z Andrzejem Grubbą.

Paulina Nowacka w ostatnim czasie brała udział 2. Grand Prix Polski Seniorów w Zawierciu. Młoda lubinianka rozegrała bardzo dobre zawody pokonując na swojej drodze między innymi Joannę Ksel czy Dominikę Wołowiec. W zawodach wzięło udział około 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

W klasyfikacji indywidualnej lubinianka zajmuje drugie miejsce. Ma na swoim koncie 16 pojedynków, w tym trzynaście zwycięstw.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..