Opublikowany: czw, Lut 7th, 2019

Pasażer wyjął z kieszeni zawiniątko

Fot. Ilustracyjna

Nawet 4,5 roku za kratami może spędzić legniczanin, którego policjanci z legnickiej drogówki zatrzymali po kontroli. Mężczyznę zgubiło nerwowe zachowanie, którego przyczyną okazało się zawiniątko w jego kieszeni.

Patrolując okolice ulicy Kwiatowej w Legnicy policjanci z miejscowej drogówki zauważyli osobowy samochód marki Peugeot i postanowili skontrolować jego kierowcę. Okazało się jednak, że to nie 33-latek, a jego pasażer miał powody, by unikać spotkania z mundurowymi.

– Podczas interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę na pasażera siedzącego na przednim siedzeniu, który zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić mężczyznę, czy nie posiada przy sobie środków odurzających. Już po chwili okazało się, że ich przeczucia były trafne. 33-latek z kieszeni spodni wyciągnął kilka działek marihuany – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Legniczanin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających w warunkach recydywy, za co grozi mu nawet 4,5-letni pobyt w więziennej celi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..