Opublikowany: pt, Lut 14th, 2020

Palenie gum na dzikim wysypisku (FOTO)

Jaworscy strażacy zostali wysłani do gaszenia palących się opon na dzikim wysypisku w okolicy Wądroża Małego. Kłęby czarnego dymu widoczne były z kilku kilometrów.

Na miejsce udały się zastępy z Jawora oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Wądroże Wielkie. Do ratowników dołączyły potem zastępy OSP z Raczkowa i Legnickie Pole.

Strażacy szybko rozprawili się z pożarem. Dzikie wysypisko śmieci położone między Mikołajowicami a Wądrożem Małym stało się najwyraźniej ulubionym miejscem składowania odpadów szczególnie przez amatorów motoryzacji. Szlaban na drodze dojazdowej nie stanowił dla nich żadnej przeszkody. W nieużytkowanym zagajniku można znaleźć mnóstwo elementów samochodowych, zużyty sprzęt AGD, folie i tworzywa sztuczne. Powiadomiono o tym administratora miejsca, którym prawdopodobnie jest gmina Legnickie Pole.

 

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..