Opublikowany: pon, Wrz 30th, 2019

Owocny sparing z Zawierciem. Teraz czekają na memoriał

Podopieczni Marcelo Fronckowiaka mają za sobą już kilka sprawdzianów w warunkach meczowych. Turniej w Legnicy był pierwszą okazją do skonfrontowania swojej dyspozycji, a ostatnio „Miedziowi” zmierzyli się z Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Podopieczni Marka Lebedewa na parkiecie przy ul. Blanowskiej w Zawierciu, ograli Cuprum Lubin 3:1. Początkowo szkoleniowcy umówili się na trzy sety, ale zagrali łącznie cztery. Warto podkreślić, iż spotkanie było okazją do gry dla młodych zawodników Zawiercia jak Klaudiusz Głowacki czy Dominik Urbański w ekipie gospodarzy, a w Cuprum swoją dyspozycję pokazywał Miguel Tavares, a także Maksim Morozau, którzy wrócili z mistrzostw Starego Kontynentu. Najwięcej punktów zdobył popularny J23 (w tym sezonie wystąpi z numerem 9), atakujący Jakub Ziobrowski. Przed „Miedziowymi” kolejny turniej, jak do tej pory będzie to najważniejszy sprawdzian przed własną publicznością. Memoriał im. Jana Rutyńskiego, który odbędzie się w dniach 4-5 października. Wstęp na turniej w Hali RCS jest bezpłatny.

Zawiercie, Hala przy ul. Blanowskiej
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Cuprum Lubin 3:1 (25:18, 25:21, 25:23, 24:26)
Cuprum Lubin: Gorzkiewicz, Domagała, Dvoranen, Lipiński, Sacharewicz, Zawalski, Gruszczyński (libero) oraz Makoś (libero), Maruszczyk, Ziobrowski, Tavares, Biegun, Morozau, Smoliński.

Plan spotkań w trakcie Memoriału im. Jana Rutyńskiego:
Piątek (04.10.2019)
godz. 16:30 Cuprum Lubin – BKS VISŁA Bydgoszcz
godz. 18:50 Oficjalne otwarcie turnieju
godz. 19:00 Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin

Sobota (05.10.2019)
godz. 10:00 mecz o III miejsce
godz. 13:00 mecz o I miejsce

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..