Oszukał kilkanaście osób (WIDEO)

Na portalu społecznościowym oferował do sprzedaży akcesoria komputerowe. Zainteresowani kupcy płacili za towar przelewem, a ten nigdy do nich nie dotarł. W ten sposób 22-latek oszukiwał kilkanaście osób.

22-latek chciał zarobić, ale nie przemęczyć się. Wymyślił więc, że zarobi na oszustwie. Wystawiał do sprzedaży na portalu społecznościowym akcesoria komputerowe w wyjątkowo niskich cenach.

Oferował do sprzedaży akcesoria komputerowe, których nie posiadał i nigdy nie miał zamiaru wysłać zamawiającym. Podejrzany oferował w bardzo korzystnych i niskich cenach m.in. karty graficzne. Cena wystawionego towaru była wyjątkowo niska –  informuje Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

W sumie młody mężczyzna oszukał kilkanaście osób na kwotę trzech tysięcy złotych.

Najdziwniejszym w całej sprawie jest to, że oszust miał wystawionych wiele opinii negatywnych, które nie odstraszyły chętnych na tanie zakupy – zaznacza Szuwikowski.

Młody mężczyzna nie spodziewał się, że sprawa zostanie zgłoszona na policję, a on zatrzymany. Mundurowi cały czas pracują nad sprawą, sprawdzając, kto mógł paść jeszcze ofiarą oszusta. O losie 22-latka zdecyduje teraz sąd, grozi mu nawet osiem lat więzienia.

Materiał wideo poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=H9J6JJ7PMFM

Dodaj komentarz

*

code