Ostatnia szansa, by zawalczyć o 3 tys. złotych

Jesteś filmowcem-amatorem i masz przynajmniej 15 lat? Chcesz pokazać, czym jest kultura i jak ją widzisz? Jeśli tak, ten konkurs jest dla Ciebie! Stwórz film trwający 51 sekund, prześlij go do Centrum Kultury Muza w Lubinie, a być może właśnie Ty, zostaniesz laureatem drugiej edycji konkursu pn. „51 sekund w kulturze”.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w zeszłym roku, kiedy Centrum Kultury Muza, świętowało swoje 50. urodziny. Według zamysłu organizatorów, konkursowy film może trwać maksymalnie tyle sekund, ile lat liczy kulturalne serce Lubina.

Konkurs skierowany jest do osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15. roku życia. Do ubiegłorocznej, pierwszej edycji, zgłosiło się 23 filmowców-amatorów z całego kraju.

Ten rok, z uwagi na pandemię koronawirusa, jest trudny i wyjątkowy. Ta kwestia nie umknęła uwadze filmowców, dlatego jurorzy przygotowują niespodziankę.

Filmy można przesyłać drogą mailową do 31 października. Jurorzy przez cały listopad będą obradować online, by wyłonić najlepsze produkcje. Na 12-go grudnia planowana jest uroczysta gala finałowa. Czy i w jaki sposób się odbędzie, zależy od sytuacji epidemiologicznej w kraju. Więcej informacji na stronie www.ckmuza.eu

fot. pl.freepik.com

Więcej szczegółów w materiale video:

 

Dodaj komentarz

*

code