Opublikowany: czw, Paź 8th, 2020

Opel dachował na trójce (FOTO)

Ze Śląska wybierała się do Darłowa. W okolicy Jawora kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej DW323 w kierunku do Legnicy.

Opel Mokka na prostym odcinku DW323 nagle zjechał na pobocze i przekoziołkował w rowie. W pojeździe znajdowała się kierująca kobieta, która wybierała się do znajomych nad morze. Służby ratunkowe zostały powiadomione automatyczne przez system SOS e-call. Z informacji Crash Notification wynikało, że pojazd znajduje w Jaworze na ul. Lubińskiej 4. W rzeczywistości pojazd był 2 km dalej, w okolicy ronda z trasą ekspresową S3. Po weryfikacji na miejsce dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił poszkodowanej pomocy. Hospitalizacja nie była konieczna. Obecni na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca podczas wymijania z pojazdem ciężarowym zjechała zbyt blisko prawej krawędzi jezdni i „złapała pobocze”. Auto przekoziołkowało w rowie i zatrzymało się na kołach. Za spowodowanie kolizji policjanci ukarali kierującą mandatem karnym. Przez kilkadziesiąt minut ruch na trasie odbywał się wahadłowo. Do czasu przyjazdu służb drogowych miejsce zabezpieczyli strażacy z JRG PSP Jawor.

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..