Okaleczył się i groził policjantom. Był już poszukiwany

Poszukiwany, jak się okazało, do odbycia kary więzienia 24-latek został zatrzymany przez głogowskich policjantów. Podczas interwencji był nietrzeźwy i groził funkcjonariuszom. Wcześniej okaleczył się nożem.

Wszystko zaczęło się od powiadomienia o awanturze rodzinnej w jednym z głogowskim mieszkań. Na miejsce wysłano patrol policji.

– W mieszkaniu przebywał zakrwawiony mężczyzna, który w ręku trzymał nóż kuchenny – informuje asp. Łukasz Szuwikowski, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie. – Groził, że zrobi sobie krzywdę. Policjanci obezwładnili mężczyznę widząc, że ten wcześniej dokonał już samookaleczenia. 24-latek był bardzo agresywny. Nie wykonywał poleceń policjantów i próbował wpływać na ich czynności.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Mężczyzna został opatrzony. Jak się okazało, miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili też, że był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Fot. KPP Głogów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..